Пълната програма на Евро 2020

Пълната програма на Евро 2020. 16-ото европейско първенство по футбол стартира тази вечер на стадион „Олимпико“ в Рим след отлагане с година. Първото издание е било през 1960 година, когато титлата печели несъществуващия вече Съветски съюз.
Континенталният шампион ще продължи до 11 юли, когато е финалът на стадион „Уембли“. Общо 51 двубоя ще определят новия първенец.

Групи
Група А. Италия, Турция, Уелс, Швейцария
Група В. Белгия, Русия, Дания, Финландия
Група С. Украйна, Нидерландия, Австрия, Северна Македония
Група D. Англия, Хърватия, Чехия, Шотландия
Група Е. Испания, Швеция, Полша, Словакия
Група F. Германия, Португалия, Франция, Унгария

Програма на Евро 2020
11 юни, петък – 22:00 часа Турция – Италия (Група А, Рим)

12 юни, събота
16:00 часа – Уелс – Швейцария (Група А, Баку)
19:00 часа – Дания – Финландия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа – Белгия – Русия (Група В, Санкт Петербург)

13 юни, неделя
16:00 часа – Англия – Хърватия (Група D, Лондон)
19:00 часа – Австрия – Северна Македония (Група С, Букурещ)
22:00 часа – Нидерландия – Украйна (Група С, Амстердам)

14 юни, понеделник
16:00 часа – Шотландия – Чехия (Група D, Глазгоу)
19:00 часа – Полша – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
22:00 часа – Испания – Швеция (Група Е, Севиля)

15 юни, вторник
19:00 часа – Унгария – Португалия (Група F, Будапеща)
22:00 часа – Франция – Германия (Група F, Мюнхен)

16 юни, сряда
16:00 часа – Финландия – Русия (Група В, Санкт Петербург)
19:00 часа – Турция – Уелс (Група А, Баку)
22:00 часа – Италия – Швейцария (Група А, Рим)

17 юни, четвъртък
16:00 часа – Украйна – Северна Македония (Група С, Букурещ)
19:00 часа – Дания – Белгия (Група В, Копенхаген)
22:00 часа – Нидерландия – Австрия (Група С, Амстердам)

18 юни, петък
16:00 часа – Швеция – Словакия (Група Е, Санкт Петербург)
19:00 часа – Хърватия – Чехия (Група D, Глазгоу)
22:00 часа – Англия – Шотландия (Група D, Лондон)

19 юни, събота
16:00 часа – Унгария – Франция (Група F, Будапеща)
19:00 часа – Португалия – Германия (Група F, Мюнхен)
22:00 часа – Испания – Полша (Група Е, Севиля)

20 юни, неделя
19:00 часа – Италия – Уелс (Група А, Рим)
Швейцария – Турция (Група А, Баку)

21 юни, понеделник
19:00 часа – Украйна – Австрия (Група С, Букурещ)
Северна Македония – Нидерландия (Група С, Амстердам)
22:00 часа – Финландия – Белгия (Група В, Санкт Петербург)
22:00 часа – Русия – Дания (Група В, Копенхаген)

22 юни, вторник
22:00 маса – Чехия – Англия (Група D, Лондон)
Хърватия – Шотландия (Група D, Глазгоу)

23 юни, сряда
19:00 часа – Швеция – Полша (Група Е, Санкт Петербург)
19:00 часа – Словакия – Испания (Група Е, Севиля)
22:00 часа – Германия – Унгария (Група F, Мюнхен)
22:00 часа – Португалия – Франция (Група F, Будапеща).

Осминафинали
26 юни, събота
19:00 часа – Втори от група А – Втори от група В (Амстердам)
22:00 часа – Първи от група А – Втори от група С (Лондон)

27 юни, неделя
19:00 часа – Първи от група С – Трети от групи D, E или F (Будапеща)
22:00 часа – Първи от група В – Трети от групи А, D, Е или F (Севиля)

28 юни, понеделник
19:00 часа – Втори от група D – Втори от група Е (Копенхаген)
22:00 часа – Първи от група F– Трети от групи А, В или С.

29 юни, вторник
19:00 часа – Първи от група D– Втори от група F
22:00 часа – Първи от група Е – Трети от групи А, В, С или D

Четвъртфинали
2 юли, петък
19:00 часа – Победителят от мач 6 – Победителят от мач 5 (Санкт Петербург)
22:00 часа  Победителят от мач 4 – Победителят от мач 2 (Мюнхен)

3 юли, събота
19:00 часа – Победителят от мач 3 – Победителят от мач 1 (Баку)
22:00 часа – Победителят от мач 8 – Победителят от мач 7 (Рим).

Полуфинали Лондон
6 юли, четвъртък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 2 – Победителят от четвъртфинал 1
7 юли, петък, 22:00 часа
Победителят от четвъртфинал 4 – Победителят от четвъртфинал 3

ФИНАЛ
11 юли, 22:00 часа, стадион „Уембли“ в Лондон.

TV програма за Евро 2020

ДатаЧасМачТелевизияФаза
11.0622:00Италия-ТурцияБНТ 1, NovaГрупи
12.0616:00Уелс-ШвейцарияДиемаГрупи
12.0619:00Дания-ФинландияБНТ 1Групи
12.0622:00Белгия-РусияДиемаГрупи
13.0616:00Англия-ХърватияБНТ 1Групи
13.0619:00Австрия-С.МакедонияДиемаГрупи
13.0622:00Нидерландия-УкрайнаБНТ 1Групи
14.0616:00Шотландия-ЧехияДиемаГрупи
14.0619:00Полша-СловакияБНТ 1Групи
14.0622:00Испания-ШвецияДиемаГрупи
15.0619:00Унгария-ПортугалияБНТ 1Групи
15.0622:00Франция-ГерманияNovaГрупи
16.0616:00Финландия-РусияБНТ 1Групи
16.0619:00Турция-УелсДиемаГрупи
16.0622:00Италия-ШвейцарияБНТ 1Групи
17.0616:00Украйна-С.МакедонияБНТ 1Групи
17.0619:00Дания-БелгияДиемаГрупи
17.0622:00Нидерландия-АвстрияБНТ 1Групи
18.0616:00Швеция-СловакияДиемаГрупи
18.0619:00Хърватия-ЧехияБНТ 1Групи
18.0622:00Англия-ШотландияNovaГрупи
19.0616:00Унгария-ФранцияБНТ 1/ДиемаГрупи
19.0619:00Португалия-ГерманияБНТ 1Групи
19.0622:00Испания-ПолшаДиемаГрупи
20.0619:00Швейцария-ТурцияДиемаГрупи
20.0619:00Италия-УелсБНТ 1Групи
21.0619:00С.Македония-НидерландияДиемаГрупи
21.0619:00Украйна-АвстрияБНТ 1Групи
21.0622:00Русия-ДанияБНТ 1Групи
21.0622:00Финландия-БелгияДиемаГрупи
22.0622:00Хърватия-ШотландияБНТ 1Групи
22.0622:00Чехия-АнглияNovaГрупи
23.0619:00Словакия-ИспанияБНТ 1Групи
23.0619:00Швеция-ПолшаДиемаГрупи
23.0622:00Португалия-ФранцияNovaГрупи
23.0622:00Германия-УнгарияБНТ 1Групи
26.0619:002A-2BДиема1/8 Фин.
26.0622:001A-2CБНТ 11/8 Фин.
27.0619:001C-3DEFБНТ 11/8 Фин.
27.0622:001B-3ADEFNova1/8 Фин.
28.0619:002D-2EБНТ 11/8 Фин.
28.0622:001F-3ABCNova1/8 Фин.
29.0619:001D-2FДиема1/8 Фин.
29.0622:001E-3ABCDБНТ 11/8 Фин.
02.0719:00Четвъртфинал 1БНТ 11/4 Фин.
02.0722:00Четвъртфинал 2Nova1/4 Фин.
03.0719:00Четвъртфинал 3Диема1/4 Фин.
03.0722:00Четвъртфинал 4БНТ 11/4 Фин.
06.0722:00Полуфинал 1БНТ 11/2-Фин.
07.0722:00Полуфинал 2Nova1/2 Фин.
11.0722:00ФИНАЛБНТ, NovaФИНАЛ

 

Свързани статии

Back to top button