Програма за Световното първенство по футбол в Катар

Програма за Световното първенство по футбол в Катар. Мондиал 2022 ще се проведе в периода 20 ноември – 18 декември в Катар, а на шампионата 32 отбора ще се изиграят общо 64 мача!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ГРУПИ (8 групи по 4 отбора):

Група А: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия
Група В: Англия, Иран, САЩ, Уелс
Група С: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша
Група D: Франция, Австралия, Дания, Тунис
Група Е: Испания, Коста Рика, Германия, Япония
Група F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия
Група G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун
Група Н: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея

ГРАФИК НА МАЧОВЕТЕ (българско време):
20 ноември
1. 18:00, Катар – Еквадор-0:2

21 ноември
2. 15:00, Англия – Иран-6:2
3. 18:00, Сенегал – Нидерландия-0:2
4. 21:00, САЩ – Уелс-1:1

22 ноември
5. 12:00, Аржентина – Саудитска Арабия 1:2 (БНТ 1, БНТ 3)
6. 15:00, Дания – Тунис 0:0 (Diema, Diema Sport 3)
7. 18:00, Мексико – Полша  0:0 (БНТ 1, БНТ 3)
8. 21:00, Франция – Австралия 4:1 (Diema, Diema Sport 3)

23 ноември
9.  12:00, Мароко – Хърватия (Diema, Diema Sport 3)
10. 15:00, Германия – Япония 1:2 (БНТ 1, БНТ 3)
11. 18:00, Испания – Коста Рика (Diema, Diema Sport 3)
12. 21:00, Белгия – Канада (БНТ 1, БНТ 3)

24 ноември
13. 12:00, Швейцария – Камерун (Diema, Diema Sport 3)
14. 15:00, Уругвай – Южна Корея (БНТ 1, БНТ 3)
15. 18:00, Португалия – Гана (Diema, Diema Sport 3)
16. 21:00, Бразилия – Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

25 ноември
17. 12:00, Уелс – Иран (БНТ 1, БНТ 3)
18. 15:00, Катар – Сенегал (Diema, Diema Sport 3)
19. 18:00, Нидерландия – Еквадор (БНТ 1, БНТ 3)
20. 21:00, Англия – САЩ 0:0 (Diema, Diema Sport 3)

26 ноември
21. 12:00, Тунис – Австралия 0:1 (Diema, Diema Sport 3)
22. 15:00, Полша – Саудитска Арабия 2:0 (БНТ 1, БНТ 3)
23. 18:00, Франция – Дания 2:1 (БНТ 1, БНТ 3)
24. 21:00, Аржентина – Мексико 2:0 (Diema, Diema Sport 3)

27 ноември
25. 12:00, Япония -Коста Рика  0:1 (Diema, Diema Sport 3)
26. 15:00, Белгия – Мароко 0:2 (Diema, Diema Sport 3)
27. 18:00, Хърватия – Канада 4:1 (БНТ 1, БНТ 3)
28. 21:00, Испания – Германия 1:1 (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

28 ноември
29. 12:00, Камерун – Сърбия 3:3 (БНТ 1, БНТ 3)
30. 15:00, Южна Корея – Гана 3:2 (Diema, Diema Sport 3)
31. 18:00, Бразилия – Швейцария 1:0 (БНТ 1, БНТ 3)
32. 21:00, Португалия – Уругвай 2:0 (NOVA, Diema Sport 3)

29 ноември
33. 17:00, Еквадор – Сенегал (Diema, Diema Sport 3)
34. 17:00, Нидерландия – Катар (БНТ 1, БНТ 3)
35. 21:00, Уелс – Англия (БНТ 1, БНТ 3)
36. 21:00 Иран – САЩ (Diema, Diema Sport 3)

30 ноември
37. 17:00, Австралия – Дания (БНТ 1, БНТ 3)
38. 17:00, Тунис – Франция (Diema, Diema Sport 3)
39. 21:00, Полша – Аржентина (NOVA, Diema Sport 3)
40. 21:00, Саудитска Арабия – Мексико (БНТ 1, БНТ 3)

1 декември
17:00, Хърватия – Белгия (Diema, Diema Sport 3)
17:00, Канада – Мароко (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Япония – Испания (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Коста Рика – Германия (NOVA, Diema Sport 3)

2 декември
17:00, Гана – Уругвай 0:0 (Diema, Diema Sport 3)
17:00, Южна Корея – Португалия 0:1 (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Сърбия – Швейцария 0:0 (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Камерун – Бразилия 0:0 (NOVA, Diema Sport 3)

3 декември
17:00, Нидерландия – САЩ 3:1 (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Аржентина – Австралия 2:1  (50) (БНТ 1, БНТ 3)

4 декември
17:00, Франция – Полша 3:1 (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Англия – Сенегал 3:0 (NOVA, Diema Sport 3)

5 декември
17:00, Япония-Хърватия 1:1 (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Бразилия – Южна Корея 4:1 (БНТ 1, БНТ 3)

6 декември
17:00, Мароко – Испания (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Португалия – Швейцария (NOVA, Diema Sport 3)

7 и 8 декември – почивни дни

9 декември
17:00, Победител мач 53 – Победител мач 54 (58) (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Победител мач 49 – Победител мач 50 (57) (NOVA, Diema Sport 3)

10 декември
17:00, Победител мач 55 – Победител мач 56 (60) (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Победител мач 51 – Победител мач 52 (59) (БНТ 1, БНТ 3)

11 и 12 декември – почивни дни

13 декември
21:00, Победител мач 57 – Победител мач 58 (БНТ 1, БНТ 3)

14 декември
21:00, Победител мач 59 – Победител мач 60 (NOVA, Diema Sport 3)

15 и 16 декември – почивни дни

17 декември
17:00, Мач за третото място (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

18 декември
17:00, Финал (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3).

Back to top button