Тетевен ще бъде домакин на детски футболен турнир от 1 до 7 април

Тетевен ще бъде домакин на детски футболен турнир от 1 до 7 април за купа „Пролет в Тетевен“ 2022г.

Целта на мероприятието е да предостави на младите футболисти забавление, играейки футбол, възможност да изявят своите способности, да повишат спортното си майсторство и не на последно място да създадат нови приятелства.

Турнирът се организира от спортен клуб „Болярчета“ (Велико Търново) със съдействието на Община Тетевен и хотел „Олимп“ – град Тетевен.

Участие в турнира ще вземат 35 отбора, сред които и този на Стяуа (Букурещ). Те ще бъдат разделени в пет възрастови групи – родени 2009 г., 2010 г., 2012 г., 2013 г., 2014 г.

Мачовете ще се състоят от две полувремена, като времетраенето им варира от 20 до 25 мин. в зависимост от възрастовата група. Това важи и за числеността на отборите, които ще бъдат съставени от 6 до 10 полеви играчи и вратар, като при срещите на изкуствения терен отборите ще бъдат от 4 полеви играчи и вратар. Класирането ще се определя по точки, голова разлика и резултатите от двубоите между отделните отбори.

Програма 2009
Група А
1.Етър
2.Дунав Русе
3.Септември София
4.Национал София 5.Стяуа Букурещ
03.04.2022г Неделя
17:00ч Дунав Русе – Национал София 18:05ч Етър – Стяуа Букурещ
19:00ч Дунав Русе – Септември София 04.04.2022г Понеделник
09:00ч Етър – Дунав Русе
13:00ч Етър – Септември София 14:00ч Национал- Стяуа Букурещ
18:00ч Дунав Русе – Стяуа Букурещ
19:00ч Национал – Септември
05.04.2022г Вторник
10:30ч Септември София – Стяуа Букурещ 11:25ч Етър – Национал София
Програма 2010
Група А
1.Стяуа Букурещ 2.Козлодуй
3.Левски София 1
4.Левски Русе
Група Б
1.Дунав Русе
2.Левски София 2
3.Локомотив Мездра 3.Етър
05.04.2022г Вторник
12:30ч Дунав Русе Локомотив Мездра 13:25ч Левски София 2 – Етър
15:10ч Козлодуй – Стяуа Букурещ
16:05ч Левски София 1 – Левски Русе 17:00ч Локомотив Мезра – Етър
17:55ч Козлодуй Левски Русе
06.04.2022г Сряда
08:00ч Дунав Русе – Левски София 2
08:55ч Левски София 1 – Стяуа Букурещ
10:40ч Локомотив Мездра – Левски София 2 11:35ч Дунав Русе – Етър
13:20ч Левски София – Козлодуй 14:15ч Стяуа Букурещ – Левски Русе
17:40ч 5-8 полуфинали(3ти група А – 4ти група Б)
18:35ч 5-8 полуфинали(3ти група Б – 4ти група А)
07.04.2022г Четвъртък
09:40ч 1-4 място полуфинали(1ви група А – 2ри група Б) 10:35ч 1-4 място полуфинали(1ви група Б – 2ри група А) 11:30ч 7/8 място
12:25ч 5/6 място 13:20ч 3 / 4 място
14:20ч Финал
ПРОГРАМА 2012
Група А
1.Болярчета Черни 2.София Сорт
3.Стяуа 2
4.Ботев Враца
Група Б
1.Левски София 2.Болярчета Сини 3.Литекс Ловеч
4.Севлиево
Група В 1.Стяуа 1 2.Етър
3.Звездичка
4.София Спорт
Неделя 03.04.2022г Група Б
13:00ч Болярчета Сини – Литекс Ловеч
13:00ч Левски София – Севлиево
Група А
13:50ч Болярчета Черни – Стяуа Букурещ 2 13:50ч София Спорт – Ботев Враца
Група В
14:40ч Звездичка – Етър
14:40ч Дунав Русе – Стяуа Букурещ 1
Група Б
15:30ч Болярчета Сини – Севлиево 15:30ч Левски София – Литекс Ловеч
Група А
16:20ч Болярчета Черни – Ботев Враца 16:20ч София Спорт – Стяуа Букурещ 2
04.04.2022г Понеделник Група В
08:10ч Дунав Русе – Етър
08:10ч Звездичка – Стяуа Букурещ 1
Група А
10:00ч Болярчета черни – София Спорт 10:00ч Стяуа Букурещ 2 – Ботев Враца
Група Б
10:50ч Болярчета сини – Левски София 10:50ч Севлиево – Литекс Ловеч
Група В
11:40ч Етър – Стяуа Букурещ1 11:40ч Звездичка – Дунав Русе
15:00ч 9-12 място полуфинали(най-добър 4(1) – най-добър 4(2) )
15:00ч 9-12 място полуфинали(най-добър 3(3) – най-добър 4(3) ) 16:00ч 5-8 място полуфинали (най-добър 2(3)- най-добър3(1) ) 16:00ч 5-8 място полуфинали (най-добър 2(2) –най-добър3(2) )
17:00ч 1-4 място полуфинали (1ви Б – 1ви В)
17:00ч 1-4 място полуфинали (1ви А – най-добър 2)
05.04.2022г вторник 08:00ч 11/12 Място 08:00ч 9/10 Място 08:50ч 7/8 Място
08:50ч 5/6 Място
09:40ч 3 / 4 Място 09:40ч Финал
ПРОГРАМА 2013
Група А
1.Болярчета
2.Олимпик Тетевен 3.Севлиево
4.Хлапетата Благоевград 5.Стяуа Букурещ
6.Левски София
01.04(петък)
16:00ч Стяуа Букурещ – Левски София 17:00ч Болярчета – Севлиево
18:00ч Олимпик Тетевен – Левски София
19:00ч Болярчета – Стяуа Букурещ
02.04.(събота)
10:00ч Болярчета – Олимпик Тетевен
13:00ч Олимпик Тетевен – Хлапетата Блг 13:50ч Севлиево – Стауа Букурещ
14:40ч Хлапетата Блг – Левски София 15:30ч Олимпик Тететевен – Севлиево 16:20ч Болярчета – Левски София
17:10ч Хлапетата – Стауа Букурещ
03.04(неделя)
09:00ч Севлиево – Хлапетата Блг
09:50ч Олимпик Тетевен – Стауа Букурещ 10:40ч Левски София – Севлиево
10:40ч Болярчета – Хлапетата Блг
Програма 2014
Група А
1.Стяуа Букурещ 2 2.Звездичка
3.Тича 1 4.Несебър
5.ЦСКА София 1
Група Б
1.Левски София 2.Лато Свищов 3.Тича 2
4.Стяуа Букурещ 1
5.ЦСКА София 2
Петък 01.04.2022г Група А
13:30ч Тича 1 – Несебър
Група Б
14:20ч Левски София – Тича 2
15:10ч Лато Свищов – Стяуа Букурещ 1
Група А
16:00ч Стяуа Букурещ 2– Тича Варна 16:50ч Звездичка – Несебър
Група Б
17:40ч Левски София – Лато Свищов 18:30ч Тича 2 – ЦСКА София 2
Група А
19:20ч Стяуа Букурещ 2 – ЦСКА София 1
02.04.2022г събота Група А
09:00ч Стяуа Букурещ 2 – Несебър
09:50ч Звездичка – ЦСКА София 1
Група Б
10:40ч Левски София – Стауа Букурещ 1 11:30ч Лато Свищов- ЦСКА София 2
Група А
12:20ч Звездичка – Тича 1
13:10ч Несебър – ЦСКА София 1
Група Б
14:00ч Левски София – ЦСКА София 2 14:50ч Тича 2 – Стяуа Букурещ 1
Група А
15:40ч Стяуа Букурещ 2 – Звездичка 16:30ч Тича 1 – ЦСКА София 1
Група Б
17:20ч Лато Свищов – Тича 2
18:10ч Стаяуа Букурещ 1 – ЦСКА София 2
03.04.2022г неделя
08:00ч Полуфинал 1А – 2Б 08:50ч Полуфинал 1Б – 2А 09:40ч 9/10 Място
10:30ч 7/8 Място 11:20ч 5/6 Място 12:10ч 3 / 4 Място
13:00ч Финал
Автор:
Стойчо Московски

Teteven.bg

Teteven.bg - Актуални новини от Община Тететен
Back to top button