Олимпийска ТВ програма: 4-10 февруари

ПЕТЪК, 4 февруари
Евроспорт 1
02:30 Кърлинг (смесени двойки): Италия – Норвегия
04:30 Фигурно пързаляне (мъже): отборно състезание, кратка програма

Евроспорт 2
06:00 Хокей на лед (жени): РОК – Швейцария
08:25 Кърлинг (смесени двойки): Великобритания – Австралия

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 1
14:00 Церемония по откриване на XXIV зимни олимпийски игри

СЪБОТА, 5 февруари
Евроспорт 1
03:00 Кърлинг (смесени двойки): Швейцария – Швеция
06:00 Хокей на лед (жени): Канада – Финландия
09:30 Ски бягане (жени): скиатлон
12:30 Ски скокове (жени): малка шанца
15:50 Хокей на лед (жени): САЩ – РОК

Евроспорт 2
04:45 Сноуборд (жени): слоупстайл
08:00 Кърлинг (смесени двойки): Швеция – Канада
10:30 Кънки бягане
12:10 Хокей на лед (жени): Чехия – Швеция
13:30 Фрийстайл ски (мъже): бабуни

БНТ 3 / Евроспорт 1
08:25 Ски скокове (мъже): малка шанца, квалификация
10:45 Биатлон: смесена щафета

БНТ 1 / Евроспорт 1
14:20 Шорттрек: първи ден
БНТ 1 / Евроспорт 2
15:10 Шейни (мъже): II манш

НЕДЕЛЯ, 6 февруари
БНТ 3 / Евроспорт 1
03:30 Фигурно пързаляне: отборно състезание / спортни двойки / мъже
09:00 Ски бягане (мъже): 30 км скиатлон
13:00 Ски скокове (мъже): малка шанца

Евроспорт 2
03:30 Сноуборд (жени): слоупстайл
05:00 Фигурно пързаляне: отборно състезание / спортни двойки / мъже
06:40 Сноуборд (мъже): слоупстайл
08:35 Кърлинг (смесени двойки): Норвегия – Швеция
10:30 Хокей на лед (жени): Китай – Япония
13:30 Фрийстайл ски (жени): бабуни

БНТ 1 / Евроспорт 1
05:00 Ски (мъже): спускане

Евроспорт 1
10:45 Кънки бягане
15:00 Хокей на лед (жени): Швейцария – САЩ

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 2
15:00 Шейни (мъже): IV манш

ПОНЕДЕЛНИК, 7 февруари
БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 1
03:15 Фигурно пързаляне: отборно състезание, волна програма
04:15 Ски (жени): гигантски слалом, I манш
05:30 Фигурно пързаляне: отборно състезание, волна програма
07:45 Ски (жени): гигантски слалом, II манш
11:00 Биатлон (жени): 15 км индивидуално

Евроспорт 2
03:30 Фрийстайл ски (жени): биг еър
05:45 Сноуборд (мъже): слоупстайл
07:30 Фрийстайл ски (мъже): биг еър
10:30 Кънки бягане
12:05 Хокей на лед (жени): Чехия – Дания
15:25 Шейни (жени): II манш
16:40 Хокей на лед (жени): Швеция – Китай

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 2
13:30 Шорттрек: втори ден

Евроспорт 1
13:45 Ски скокове: малка шанца, смесени двойки
15:45 Хокей на лед (жени): Швейцария – Финландия

ВТОРНИК, 8 февруари
Евроспорт 1
03:15 Фигурно пързаляне (мъже): кратка програма
06:30 Фигурно пързаляне (мъже): кратка програма
08:00 Кърлинг (смесени двойки): мач за 3-то място
14:30 Кърлинг (смесени двойки): финал
16:15 Хокей на лед (жени): РОК – Финландия

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 1
05:00 Ски (мъже): супер Г
12:25 Ски бягане: спринт

БНТ 3 / Евроспорт 2
05:05 Сноуборд: паралелен гигантски слалом, квалификация
08:25 Сноуборд: паралелен гигантски слалом, финал

Евроспорт 2
06:30 Хокей на лед (жени): САЩ – Канада
10:10 Ски бягане: спринт, квалификация
12:30 Кънки бягане
14:05 Шейни (жени): III манш
15:30 Шейни (жени): IV манш
16:30 Хокей на лед (жени): Швеция – Дания

БНТ 3 / Евроспорт 1
10:30 Биатлон (мъже): 20 км индивидуално

СРЯДА, 9 февруари
Евроспорт 2
03:30 Сноуборд (жени): халфпайп, квалификация
05:00 Фрийстайл ски (мъже): биг еър, финал
06:20 Сноуборд (мъже): халфпайп, квалификация
14:20 Шейни (двойки): I манш
15:35 Шейни (двойки): II манш
16:25 Кърлинг (мъже): Норвегия – Швейцария

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 1
04:15 Ски (жени): слалом, I манш
07:45 Ски (жени): слалом, II манш
10:55 Хокей на лед (мъже): Швейцария – РОК
13:50 Шорттрек: трети ден

БНТ 3 / Евроспорт 2
08:30 Сноуборд (жени): крос, финал

Евроспорт 1
10:00 Северна комбинация (мъже): малка шанца
12:55 Северна комбинация (мъже): 10 км
15:40 Хокей на лед (мъже): Чехия – Дания

ЧЕТВЪРТЪК, 10 февруари
Евроспорт 1
03:30 Фигурно пързаляне (мъже): волна програма
09:30 Ски бягане (жени): 10 км
10:40 Хокей на лед (мъже): Финландия – Словакия
13:55 Кънки бягане

Евроспорт 2
03:30 Сноуборд (жени): халфпайп, финал
05:00 Сноуборд (мъже): крос, квалификация
08:00 Сноуборд (мъже): крос, финал
09:40 Кърлинг (мъже): САЩ – Швеция
13:00 Фрийстайл ски (смесени двойки): акробатика, отборно
15:30 Шейни: щафета
16:50 Хокей на лед (мъже): САЩ – Китай

БНТ 1 / БНТ 3 / Евроспорт 1
04:30 Ски (мъже): комбинация, спускане
06:00 Фигурно пързаляне (мъже): волна програма
08:15 Ски (мъже): комбинация, слалом
15:30 Хокей на лед (мъже): Канада – Германия

Back to top button